تقویم رومیزی 1403 تندیس برتر
تقویم رومیزی 1403 تندیس برتر

چاپ و خرید تقویم رومیزی 1403 | تقویم رومیزی فانتزی و خاص | تقویم رومیزی چوبی ارزان

اکثر اوقات روی میز تحریر، میز کار و یا در طبقه قفسه کتاب‌ها، یک تقویم رومیزی خودنمایی می‌کند. یک تقویم رومیزی با یک تصویر کلی از ماه و روزهای آن شما را همیشه در جریان زمان و روزهای پیش رو می‌گذارد. برای سال جدید تقویم رومیزی 1403 چاپ تندیس برتر بهترین گزینه برای داشتن تصویری دقیق از روزهای آتی و برنامه ریزی بهتر سال جدید است.

این استفاده گسترده از تقویم‌های رومیزی فرصت مناسبی برای استفاده از آن‌ها به منظور تبلیغات است. یک تقویم رومیزی با یادآوری شما و برندتان، می‌تواند همیشه جلوی چشم مشتریان شما باشد. به این ترتیب آن‌ها همیشه شما را به یاد می‌آورند و در موارد مورد نیاز از خدماتتان استفاده می‌کنند.

 
 

 

 

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1403

اگر قصد چاپ تقویم رومیزی 1403 دارید، می‌توانید از تیم طراحی سررسید و تقویم در مجتمع چاپ تندیس برتر مشاوره بگیرید و طرح‌های اختصاصی خود را برای تقویم رومیزی 1403 داشته باشید. همچنین میتوانید از انواع طرح های آماده تقویم رومیزی استفاده کنید با چاپ طلاکوب پایه و یا نصب پلاک آن را تبدیل به هدیه تبلیغاتی خود کنید. هنگام خرید تقویم رومیزی می‌توانید این موارد را با تیم طراحی مطرح کرده و یک خروجی عالی دریافت کنید.

انتخاب ابعاد و نوع پایه

تمام این موارد می‌توانند توسط شما انتخاب شوند. چاپ تندیس برتر ابعاد و اندازه‌های مشخصی برای چاپ تقویم رومیزی 1403 دارد که می‌تواند طبق سلیقه شما تغییر کند. این پایه‌ها در جنس‌های مختلف و شکل‌های متنوع قابل عرضه‌اند. پایه‌های گالینگور و سلفونی دو نمونه از پرطرفدارترین پایه‌های تقویم رومیزی 1403 به شمار می‌روند.

تقویم رومیزی 1403 تندیس برتر

طرح روی جلد تقویم رومیزی 1403 آماده

طرح روی داخل تقویم رومیزی 1403 آماده

طرح روی داخل تقویم رومیزی 1403 آماده

تقویم رومیزی 1403 تندیس برتر

تقویم رومیزی میلادی

علاوه بر سفارش سررسید و تقویم رومیزی 1403 شما می‌توانید تقویم‌های با تاریخ میلادی را از مجتمع چاپ تندیس برتر بخواهید. این تقویم‌ها بر اساس تاریخ میلادی طراحی شده‌اند. کسانی که با تاریخ‌های میلادی کار می‌کنند و یا افراد غیر ایرانی می‌توانند از این تقویم رومیزی استفاده کنند. تقویم و سررسید 2024 تندیس برتر با بهترین کیفیت و طراحی، آماده سفارش گرفتن از شماست.

روش و بهترین زمان سفارش

برای سفارش تقویم رومیزی 1403 می‌توانید از همین حالا اقدام کنید. با سفارش به موقع زمان کافی برای پخش این تقویم در بین شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توانند نمونه‌های آماده تندیس برتر باشند. انتخاب یک نمونه آماده به معنای نداشتن هیچ نام و نشانی از شما نیست. در صورتی که تقویم‌ رومیزی ۱۴۰2 را به صورت آماده سفارش دهید، موارد زیر به تقویم اضافه شده و در واقع تقویم رومیزی برای شما شخصی‌سازی می‌شود:

  •     لوگو
  •     آدرس
  •     مشخصات مورد نظر شما

روی پایه تقویم اضافه خواهد شد. به این ترتیب قیمت تقویم رومیزی کمتر شده و در عین حال اختصاصی کسب‌وکار شماست. شما می‌توانید برای سفارش سررسید تبلیغاتی هم همین روش را انتخاب کنید و تنها لوگوی خود را به نمونه‌های آماده تندیس برتر اضافه کنید.

هدیه تبلیغاتی اختصاصی کسب و کار شما

اگر به دنبال یک تقویم خاص و منحصر به فرد هستید، تندیس برتر برای شما پیشنهاد خوبی دارد. شما می‌توانید تقویم رومیزی 1403 را به‌صورت اختصاصی سفارش دهید. طراحی تقویم و تمام ویژگی‌های آن بر اساس خواسته شماست و یک تقویم رومیزی اختصاصی خواهید داشت. ویژگی‌های این تقویم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  •     طراحی تصاویر صفحات مختلف تقویم رومیزی 1403 بر اساس سلیقه شما
  •     تعیین ابعاد تقویم با توجه به نیاز شما
  •     طراحی خاص و منحصر به فرد برای پایه تقویم رومیزی بر اساس هویت برند شما

این تقویم رومیزی کسب‌وکار شما را با خود به شرکت‌ها و خانه‌های مختلف می‌برد. هر روز و هر ماه با نگاه به این تقویم رومیزی نشانی از شما در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تقویم رومیزی 1403 تبلیغاتی با یکسال عمر مفید است. تبلیغی که هر روز جلوی چشم افراد مختلف است و نام و برند شما را در ذهن آنها ثبت می‌کند.

هدیه ای کاربردی برای تبریک سال نو

تقویم رومیزی یک هدیه خوب برای کسانی است که دوستشان دارید. همان‌طور که گفتیم یک تقویم رومیزی همیشه جلوی چشم افراد است. پس این هدیه یاد شما را در ذهن عزیزانتان زنده نگه می‌دارد. برای سفارش تقویم رومیزی 1403 و هدیه دادن آن می‌توانید از همین حالا اقدام کنید.

تندیس برتر با تنوع فوق‌العاده در طراحی تقویم و سررسید دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. با بررسی نمونه‌های طراحی شده می‌توانید به راحتی برای انتخاب هدیه خود اقدام کنید.

تندیس برتر چاپ، یک انتخاب درست

طراحی‌های انجام شده در تندیس برتر همیشه بر اساس نیاز بازار و سلیقه شما صورت می‌گیرد. نمونه‌های مختلف و طیف وسیعی از انواع طراحی را می‌توانید در کاتالوگ‌های تندیس برتر مشاهده کنید. بعد از انتخاب تقویم رومیزی 1403 تیم طراح تندیس برتر برای طراحی صفحات و اضافه کردن لوگوی شما به پایه تقویم رومیزی 1403 اقدام می‌کنند. در نهایت و با تایید نهایی شما تقویم رومیزی 1403 با بهترین کیفیت و بر اساس تعرفه سفارش چاپ خواهد شد.

جهت مشاهده همه مدل ها میتوانید اینستاگرام مجتمع چاپ تندیس برتر را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1-پرداخت در درگاه اینترنتی فقط به صورت فایرفاکس صورت می گیرد در صورت استفاده از مرورگر کروم (chrome) مبلغ از حساب شما کسر و در سامانه ما ثبت نمی شود.

2- سفارشات چاپی بعد از چاپ نهایتا با 20% اختلاف رنگ مواجه می شود.

3- چنانچه رنگ سفارش RGB یا 16 Bits باشد مرکز مسئولیتی در قبال سفارش ندارد.

4- کارها میبایست با فرمت JPG و با مدرنگی CMYK و حداقل رزولوشن 300 DPI باشد.

5- چنانچه در فرم های کتان از رنگ های تمپلات استفاده شود مرکز مسئولیتی در قبال خرابی و باطله کار ندارد.

6- چنانچه در کارت ویزیت و فرم های عمومی از نوشته های 4 رنگ استفاده شود مرکز مسئولیتی در قبال خرابی و باطله کار ندارد.

7- درفرم های ویزیت،کارهایی که ابعاد آنها A5 و یا از A5 بزرگتر باشد مرکز مسئولیتی درقبال خرابی و یا باطله کار ندارد.

8- چنانچه سایزکار شما نو سایز (بزرگتر و یا کوچکتر از سایز استاندارد) باشد حتما و الزاما سایز دقیق آن را قید نمایید،در غیر این صورت کار در ابعاد استاندارد چاپ می شود.

9- رعایت فاصله برش برای ویزیت معمولی،ویزیت های قالب دار و فرم های A4 و A5 و A6 پنج میلی متر به عهده مشتری می باشد و در فرم های لمینت برجسته در برجستگی های فرم (یو وی) فاصله 5 میلی متری از چهار طرف کار رعایت شود.

10- مجتمع تضمینی در قبال حذف سفارشات ثبت شده ندارد،لطفا قبل از ثبت فاکتور و پرداخت،سفارش خود را با دقت کنترل کنید.

11- موقع ثبت سفارش به نوع چیدمان کتابی و سکه ای بودن سفارش خود دقت کنید،تمامی فرم های دورو در این مجتمع به صورت کتابی چاپ خواهد شد،لذا چنانچه فایل شما سکه ای باشد حتما قبل از ثبت سفارش با واحد فرم بندی به شماره 02191556600 داخلی 206 تماس گرفته و توضیحات کامل فایل خود را به فرم بند با شماره فاکتور ارائه دهید تا فایل شما به درستی چاپ شود. نکته: اگر توضیحات فایل سکه ای خود را به فرم بند اطلاع ندهید فایل به صورت خودکار کتابی چاپ خواهد شد.

12- در میان سفارشات شما فایل هایی هستن که نیاز به مجوز رسمی از نهاد های مربوطه دارند که شامل ( آرم شرکت های دولتی،برچسب های تمام لاتین،جعبه های دارویی،مواد شیمیایی،انواع کارت های ضمانت با برند مخصوص دولتی،لیبل های نیروی انتظامی،لیبل های مواد غذایی،مواد آرایشی و بهداشتی و …) اگر فایل هایی بدون مجوز شما ثبت سفارش شود و از دید فرم بند مجموعه خارج شود و وارد مرحله تولید شود،کلیه ضرر و زیان و مسئولیت آن از جمله جریمه های نقدی و یا کیفری به عهده مشتری می باشد.