چاپ و خرید تقویم رومیزی 1402 | تقویم رومیزی فانتزی و خاص | تقویم رومیزی چوبی ارزان

اکثر اوقات روی میز تحریر، میز کار و یا در طبقه قفسه کتاب‌ها، یک تقویم رومیزی خودنمایی می‌کند. یک تقویم رومیزی با یک تصویر کلی از ماه و روزهای آن شما را همیشه در جریان زمان و روزهای پیش رو می‌گذارد. برای سال جدید تقویم رومیزی 1402 چاپ تندیس برتر بهترین گزینه برای داشتن تصویری دقیق از روزهای آتی و برنامه ریزی بهتر سال جدید است.

این استفاده گسترده از تقویم‌های رومیزی فرصت مناسبی برای استفاده از آن‌ها به منظور تبلیغات است. یک تقویم رومیزی با یادآوری شما و برندتان، می‌تواند همیشه جلوی چشم مشتریان شما باشد. به این ترتیب آن‌ها همیشه شما را به یاد می‌آورند و در موارد مورد نیاز از خدماتتان استفاده می‌کنند.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1402

اگر قصد چاپ تقویم رومیزی 1402 دارید، می‌توانید از تیم طراحی سررسید و تقویم در مجتمع چاپ تندیس برتر مشاوره بگیرید و طرح‌های اختصاصی خود را برای تقویم رومیزی 1402 داشته باشید. همچنین میتوانید از انواع طرح های آماده تقویم رومیزی استفاده کنید با چاپ طلاکوب پایه و یا نصب پلاک آن را تبدیل به هدیه تبلیغاتی خود کنید. هنگام خرید تقویم رومیزی می‌توانید این موارد را با تیم طراحی مطرح کرده و یک خروجی عالی دریافت کنید.

انتخاب ابعاد و نوع پایه

تمام این موارد می‌توانند توسط شما انتخاب شوند. چاپ تندیس برتر ابعاد و اندازه‌های مشخصی برای چاپ تقویم رومیزی ۱۴۰2 دارد که می‌تواند طبق سلیقه شما تغییر کند. این پایه‌ها در جنس‌های مختلف و شکل‌های متنوع قابل عرضه‌اند. پایه‌های گالینگور و سلفونی دو نمونه از پرطرفدارترین پایه‌های تقویم رومیزی 1402 به شمار می‌روند.

طرح روی جلد تقویم رومیزی 1402 آماده

طرح روی داخل تقویم رومیزی 1402 آماده - طرح شماره 1

طرح روی داخل تقویم رومیزی 1402 آماده - طرح شماره 1

طرح روی جلد تقویم رومیزی 1402 آماده

طرح روی داخل تقویم رومیزی 1402 آماده - طرح شماره 2

طرح روی داخل تقویم رومیزی 1402 آماده - طرح شماره 2

تقویم رومیزی میلادی

علاوه بر سفارش سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰2 شما می‌توانید تقویم‌های با تاریخ میلادی را از مجتمع چاپ تندیس برتر بخواهید. این تقویم‌ها بر اساس تاریخ میلادی طراحی شده‌اند. کسانی که با تاریخ‌های میلادی کار می‌کنند و یا افراد غیر ایرانی می‌توانند از این تقویم رومیزی استفاده کنند. تقویم و سررسید 2022 تندیس برتر با بهترین کیفیت و طراحی، آماده سفارش گرفتن از شماست.

روش و بهترین زمان سفارش

برای سفارش تقویم رومیزی 1402 می‌توانید از همین حالا اقدام کنید. با سفارش به موقع زمان کافی برای پخش این تقویم در بین شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توانند نمونه‌های آماده تندیس برتر باشند. انتخاب یک نمونه آماده به معنای نداشتن هیچ نام و نشانی از شما نیست. در صورتی که تقویم‌ رومیزی ۱۴۰2 را به صورت آماده سفارش دهید، موارد زیر به تقویم اضافه شده و در واقع تقویم رومیزی برای شما شخصی‌سازی می‌شود:

  •     لوگو
  •     آدرس
  •     مشخصات مورد نظر شما

روی پایه تقویم اضافه خواهد شد. به این ترتیب قیمت تقویم رومیزی کمتر شده و در عین حال اختصاصی کسب‌وکار شماست. شما می‌توانید برای سفارش سررسید تبلیغاتی هم همین روش را انتخاب کنید و تنها لوگوی خود را به نمونه‌های آماده تندیس برتر اضافه کنید.

هدیه تبلیغاتی اختصاصی کسب و کار شما

اگر به دنبال یک تقویم خاص و منحصر به فرد هستید، تندیس برتر برای شما پیشنهاد خوبی دارد. شما می‌توانید تقویم رومیزی ۱۴۰2 را به‌صورت اختصاصی سفارش دهید. طراحی تقویم و تمام ویژگی‌های آن بر اساس خواسته شماست و یک تقویم رومیزی اختصاصی خواهید داشت. ویژگی‌های این تقویم را می‌توان در موارد زیر خلاصه کرد:

  •     طراحی تصاویر صفحات مختلف تقویم رومیزی 1402 بر اساس سلیقه شما
  •     تعیین ابعاد تقویم با توجه به نیاز شما
  •     طراحی خاص و منحصر به فرد برای پایه تقویم رومیزی بر اساس هویت برند شما

این تقویم رومیزی کسب‌وکار شما را با خود به شرکت‌ها و خانه‌های مختلف می‌برد. هر روز و هر ماه با نگاه به این تقویم رومیزی نشانی از شما در ذهن افراد شکل می‌گیرد. تقویم رومیزی ۱۴۰2 تبلیغاتی با یکسال عمر مفید است. تبلیغی که هر روز جلوی چشم افراد مختلف است و نام و برند شما را در ذهن آنها ثبت می‌کند.

هدیه ای کاربردی برای تبریک سال نو

تقویم رومیزی یک هدیه خوب برای کسانی است که دوستشان دارید. همان‌طور که گفتیم یک تقویم رومیزی همیشه جلوی چشم افراد است. پس این هدیه یاد شما را در ذهن عزیزانتان زنده نگه می‌دارد. برای سفارش تقویم رومیزی 1402 و هدیه دادن آن می‌توانید از همین حالا اقدام کنید.

تندیس برتر با تنوع فوق‌العاده در طراحی تقویم و سررسید دست شما را برای انتخاب باز گذاشته است. با بررسی نمونه‌های طراحی شده می‌توانید به راحتی برای انتخاب هدیه خود اقدام کنید.

تندیس برتر چاپ، یک انتخاب درست

طراحی‌های انجام شده در تندیس برتر همیشه بر اساس نیاز بازار و سلیقه شما صورت می‌گیرد. نمونه‌های مختلف و طیف وسیعی از انواع طراحی را می‌توانید در کاتالوگ‌های تندیس برتر مشاهده کنید. بعد از انتخاب تقویم رومیزی 1402 تیم طراح تندیس برتر برای طراحی صفحات و اضافه کردن لوگوی شما به پایه تقویم رومیزی ۱۴۰2 اقدام می‌کنند. در نهایت و با تایید نهایی شما تقویم رومیزی 1402 با بهترین کیفیت و بر اساس تعرفه سفارش چاپ خواهد شد.

جهت مشاهده همه مدل ها میتوانید اینستاگرام مجتمع چاپ تندیس برتر را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *