چاپ تقویم 1402

چاپ تقویم رومیزی 1402

تقویم دیواری 1402

پوستر تک برگی در سایز 11.25*17.30

تقویم رومیزی 1402

پوستر تک برگی در سایز 5.47*4.21

تقویم دیواری 1402

چاپ تقویم دیواری در سه سایز

تقویم رومیزی 1402

تقویم رومیزی در سایز 8*8

چاپ تقویم رومیزی 1402

اکثر اوقات روی میز تحریر، میز کار و یا در طبقه قفسه کتاب‌ها، یک تقویم رومیزی خودنمایی می‌کند. یک تقویم رومیزی با یک تصویر کلی از ماه و روزهای آن شما را همیشه در جریان زمان و روزهای پیش رو می‌گذارد. برای سال جدید تقویم رومیزی 1402 چاپ تندیس برتر بهترین گزینه برای داشتن تصویری دقیق از روزهای آتی و برنامه ریزی بهتر سال جدید است.

این استفاده گسترده از تقویم‌های رومیزی فرصت مناسبی برای استفاده از آن‌ها به منظور تبلیغات است. یک تقویم رومیزی با یادآوری شما و برندتان، می‌تواند همیشه جلوی چشم مشتریان شما باشد. به این ترتیب آن‌ها همیشه شما را به یاد می‌آورند و در موارد مورد نیاز از خدماتتان استفاده می‌کنند.

چاپ تقویم رومیزی میلادی 2022

علاوه بر سفارش سررسید و تقویم رومیزی ۱۴۰2 شما می‌توانید تقویم‌های با تاریخ میلادی را از مجتمع چاپ تندیس برتر بخواهید. این تقویم‌ها بر اساس تاریخ میلادی طراحی شده‌اند. کسانی که با تاریخ‌های میلادی کار می‌کنند و یا افراد غیر ایرانی می‌توانند از این تقویم رومیزی استفاده کنند. تقویم و سررسید 2022 تندیس برتر با بهترین کیفیت و طراحی، آماده سفارش گرفتن از شماست.

روش و بهترین زمان سفارش

برای سفارش تقویم رومیزی 1402 می‌توانید از همین حالا اقدام کنید. با سفارش به موقع زمان کافی برای پخش این تقویم در بین شرکت‌های مختلف را خواهید داشت. این تقویم‌های تبلیغاتی می‌توانند نمونه‌های آماده تندیس برتر باشند. انتخاب یک نمونه آماده به معنای نداشتن هیچ نام و نشانی از شما نیست. در صورتی که تقویم‌ رومیزی 2022 را به صورت آماده سفارش دهید، موارد زیر به تقویم اضافه شده و در واقع تقویم رومیزی برای شما شخصی‌سازی می‌شود

نحوه سفارش

آیکون (تلگرام)

سفارش از تلگرام

آیکون (سفارش حضوری)

سفارش حضوری

سوالات متداول

هزینه چاپ جعبه براساس نوع جعبه، وزن و گرماژ، تعداد، نوع خدمات تکمیلی پس از چاپ جعبه محاسبه می‌شود بنابراین ضروری است که با همکاران بخش چاپ جعبه در تماس باشید. مجتمع تندیس برتر پس از دریافت اطلاعات کامل از شما، در کمتر از 120 دقیقه، هزینه چاپ جعبه را برای شما ارسال می‌کند.

از آنجایی که ساخت جعبه و چاپ آن عمدتاً به صورت افست انجام می‌شود بنابراین بسته به نوع محصول و جعبه می‌توانید حداقل 1000 جعبه را سفارش دهید

بله، در دپارتمان طراحی مجتمع چاپ تندیس برتر ، انواع خدمات طراحی ارائه می‌شود. همکاران ما پس از دریافت نظرات و خواسته‌های شما، شروع به ایده‌پردازی می‌کنند و طراحی جعبه به‌صورت گرافیکی برای شما ارسال می‌شود. پس از دریافت تاییدیه طرح، یک جعبه به صورت نمونه برای شما آماده می‌شود و پس از آن توسط واحد چاپ جعبه، سفارش تکمیل و داده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *